6 ضد آفتاب برتر برای درخشان تر کردن پوست برند اون(Avene)

وقتی صحبت از SPF به میان می آید از یک چیز مطمئن هستیم. استفاده منظم از آن، هم برای سلامت و هم برای ظاهر پوست، بسیار مهم است. اما همه ضد آفتاب ها برابر نیستند. همانطور که دکتر دایان مادفس، متخصص پوست توضیح می دهد، استفاده روزانه برای بهره مندی از مزایای SPF ضروری است.

او می گوید: «ما هر روز در معرض اشعه ماوراء بنفش و مادون قرمز قرار می گیریم که رادیکال های آزاد در پوست ما تولید می کند. این رادیکال های آزاد تولید کلاژن را مهار می کنند و الاستین ما را کاهش می دهند. این منجر به پیری زودرس، چین و چروک، لکه های قهوه ای و افتادگی می شود.

به همین دلیل است که یکتا انلاین به طور مداوم در حال آزمایش برای یافتن بهترین SPF هایی است که می توانید بخرید و به طور منظم با متخصصان پوست برتر مشورت می کند تا بهترین ضد آفتاب را برای محافظت از پوست، سالم و جوان نگه داشتن پوست شما در طول سال پیدا کند.

ضد آفتاب
ضد آفتاب

بعد تمامی این مشاورات و تحقیق ها به این پی بردیم که بهترین برند برای ضد آفتاب ها Avène می باشد .

به همین دلیل است که بیش از 30 سال است که Avène به ارائه بهترین محافظت در برابر آفتاب و آفتاب برای محافظت از پوست حساس و حفظ سلامت انواع پوست اختصاص دارد. محافظ مناسب خود را در برابر آفتاب بیابید تا بتوانید با خیال راحت از آفتاب لذت ببرید.

خصوصیات بارز محصولات ضد افتاب اون:

یک سیستم فیلتراسیون Avène که حفاظت پوست را در برابر پیری نوری ناشی از نور فرابنفش نور خورشید افزایش می دهد و استاندارد بسیار بالایی از محافظت در برابر آسیب های عمیق و قابل مشاهده پوست را ارائه می دهد.مهم نیست که پوست شما خشک یا چرب باشد و چه اندازه محصولی را ترجیح می دهید، ضد آفتاب برای پوست های حساس مراقبت مناسبی را به شما و خانواده تان ارائه می ده تا بتوانید با خیال راحت از تابستان لذت ببرید!

در ادامه به 6 ضد افتابی که نیاز به استفاده از آن دارید می پردازیم .

 

1.ضدآفتاب محافظت بالای spf30 اون avene:

ضدآفتاب محافظت بالای spf30 اون avene به دلیل وجود فاکتور fluid  بیس تولیدش بر پایه آب است. از آنجایی که در تولید این محصول روغن بسیار کمی به کار رفته، باعث جذب بیشتر چربی می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود که فلوییدهای ضد آفتاب برای پوست‌های چرب مناسب باشند. افرادی که پوستی مختلط، چرب یا جوش دار دارند بهتر است از این محصول به عنوان ضد افتاب استفاده کنند.

پوست را مات می کند، محافظت بالایی از UVB-UVA ارائه می دهد، از سلول های پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند، دارای بافتی سبک است که اثر سفیدی روی پوست باقی نمی گذارد، دارای فرمول ضد آب است، محافظت با SPF 30 را ارائه می دهد.

ضد آفتاب محافظت بالای spf30 اون avene
ضد آفتاب محافظت بالای spf30 اون avene

2.ضد آفتاب رنگی پوست حساس spf50 اون avene:

زمانی که زیر نور آفتاب هستید، در معرض تابش دو نوع اشعه فرابنفش A و B قرار دارید که شدیدا آسیب‌زا هستند.SPF به صورت یک عدد هست مثلا SPF 15 که نشان می‌دهد ضدآفتاب تا چه اندازه از پوست شما در برابر نور فرابنفش B محافظت می‌کند. هرچه محصولی دارای SPF بالاتری باشد محافظت بیشتری هم دارد. در اینجا ما محصولی را به شما معرفی می کنیم که با spf50 بهترین کرم ضد افتابی هست که می تونید استفاده کنید .

ضد آفتاب های رنگی با فیلترهای UV معدنی، طیف گسترده‌ای مانند اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم را با رنگدانه‌های اضافه‌شده یعنی دی اکسیدهای تیتانیوم رنگی و اکسیدهای آهن ترکیب می‌کنند که رنگ مرئی و رنگ پوست را ایجاد کرده و بتواند نور مرئی را منعکس کند. پایه رنگی ضد آفتاب های رنگی با مخلوط‌کردن مقادیر مختلف اکسیدهای آهن سیاه، قرمز و زرد با دی اکسید تیتانیوم رنگی ایجاد می‌شود و در نتیجه می‌تواند با هر رنگ پوست مطابقت داشته باشد.ضد آفتاب رنگی پوست حساس spf50 اون avene در برابر اشعه فرابنفش B بسیار ماثر بوده و از قرمز شدن پوست و ایجاد سوختی توسط این اشعه جلوگیری می کند . این محصول به دلیل وجود ویتامین E از شما در برابر رادیکال های ازاد در محیط محافظت می کند.

ضدآفتاب محافظت بالای spf30 اون avene
ضد آفتاب محافظت بالای spf30 اون avene

3.ضدآفتاب spf50 cleanance پوست چرب و مستعد جوش دار:

ضدآفتاب spf50 cleanance پوست چرب و مستعد جوش دار یک ضد آفتاب سبک است که متناسب با نیازهای خاص پوست های چرب و مستعد آکنه است که به شدت به آفتاب حساس هستند. همانطور که اتفاق می افتد، این فرمول، غنی شده با خواص آنتی اکسیدانی Pre-Tocopheryl و ویژگی های تسکین دهنده آب چشمه حرارتی Avène، محافظت بسیار بالایی در برابر UVA/UVB بدون برجای گذاشتن لایه ای چرب ارائه می دهد. در نتیجه پوست کاملا محافظت می شود و به زیبایی مات می شود. شما قادر خواهید بود از پوستی مخملی لذت ببرید که در تمام طول روز نرم و لطیف می ماند.

پوست را مات می کند، محافظت بالایی از UVB-UVA ارائه می دهد، از سلول های پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند، دارای بافتی سبک است که اثر سفیدی روی پوست باقی نمی گذارد، دارای فرمول ضد آب است، محافظت با SPF 50+ را ارائه می دهد.

ضد آفتاب spf50 cleanance پوست چرب و مستعد جوش دار
ضد آفتاب spf50 cleanance پوست چرب و مستعد جوش دار

4.کرم آبرسان و ضد قرمزی و التهاب پوست های خشک spf30 اون avene:

کرم آبرسان و ضد قرمزی و التهاب پوست های خشک spf30 اون avene دارای فیلتر محافظتی آفتاب است. این محصول مرطوب کننده پوست و دارای SPF30 است. امولسیون ضد قرمزی اون با داشتن رنگدانه های سبز قابلیت پوشاندن ضایعات قرمزی پوست را دارد. این محصول به دلیل ترکیبات مرطوب کننده، موجب نرمی و لطافت پوست می گردد. از این امولسیون می توانید به راحتی در طول روز استفاده کنید زیرا فیلتر محافظتی دارد.

کرم آبرسان و ضد قرمزی و التهاب پوست های خشک spf30 اون avene
کرم آبرسان و ضد قرمزی و التهاب پوست های خشک spf30 اون avene

5.کرم آبرسان و ضد چین و چروک دارای ضدآفتاب spf30 پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene:

کرم آبرسان و ضد چین و چروک دارای ضدآفتاب spf30 پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene در تمام طول روز پوست را مرطوب، راحت و محافظت می کند. مرطوب کننده SPF30 برای استفاده روزانه در شهر بدون قرار گرفتن در معرض شدید خورشید فرموله شده است.

کرمی ملایم و غنی برای پوست های خشک تا خیلی خشک، کم آب و حساس. کرم مرطوب کننده Hydrance UV RICH با آب چشمه گرم اون فرموله شده است و 24 ساعت آبرسانی و محافظت با SPF 30 بالا را ارائه می دهد. بافت غنی و غیر چسبنده آن باعث می شود پوست در طول روز نرم، لطیف و خنک شود، در حالی که رایحه لطیف آن پوست شما را بیدار می کند!

کرم آبرسان و ضد چین و چروک دارای ضدآفتاب spf30 پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene
کرم آبرسان و ضد چین و چروک دارای ضدآفتاب spf30 پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene

6.کرم آبرسان و ضد چین و چروک پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene:

متخصصین پوست به دلیل کیفیت بالای محصولات اون به کسانی که مشکلات پوستی دارند معرفی می کنند . مرطوب کننده غنی و به صورت کرمی، منافذ پوست را مرطوب ، با طراوت و درخشان می کند. صافی و درخشندگی بازیابی می شود و منافذ کم اب پوست را به حداقل می رساند .کرم آبرسان و ضد چین و چروک پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene

کرم آبرسان و ضد چین و چروک پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene با فرمولاسیون دارای آب چشمه گرم اون ، 24 ساعته آبرسانی را ارائه می دهد. بافت غنی و غیر چسبنده آن باعث می شود پوست در طول روز نرم، لطیف و خنک شود.

کرم آبرسان و ضد چین و چروک پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene
کرم آبرسان و ضد چین و چروک پوستهای خشک و حساس و مختلط اون avene
مریم تقی نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *